spolky / Vereine

Účelová zařízení Svazu
Fonds und Verbandsorgan

Masarykův fond
Dušan Šimko, předseda    Kapellenstrasse 5,  4052 Basel, 076 442 43 60      dusan.simko@unibas.ch

Maria Fischer, jednatelka,  Monbijoustr. 89, 3007 Bern, 031 371 72 82  
marofi@gmx.ch


Zpravodaj
Zodpovědný redaktor
Tomáš Mertl,  Alée Le Corbusier 4,  1762 Givisiez,  079 179 44 77
zpravodaj@bluewin.ch

Jarmila Schifferle, administrátorka
Parkstrasse 2, CH-5313 Klingnau, 056 245 11 48,
jarmila.schifferle@gmx.ch

Členské spolky Svazu
Vereine des Verbandes

a jejich adresy, resp. adresy zástupců/ zástupkyň spolků ve výboru

Beseda Slovan Ženeva
Pierre Allan    chemin de la Petite-Boissière 34,  1208 Genève   
022 840 43 25    pierre.allan@unige.ch
(další kontakty: Enrique Maturana - enrique@maturana.name / J. D. Beneš - dbenes@bluewin.ch)
Beseda Svatopluk Čech
Hana Bezoušková   Köschenrütistrasse 43,   8052 Zürich
044 302 46 39,   079 201 69 21  
hana.be382@gmail.com /
besedasvatoplukcech@bluewin.ch
Č-S-Š zdravotnický spolek
Peter Gordon   Bachlettenstrasse 41 , 4054 Basel    
061 554 45 70 
 
pgordon@datacomm.ch
CzechIN Český dům
Pavlína Šenkýřová/ Michala Retteghieri  Boulevard Lilienthal 48, 8152 Opfikon
076 238 81 71  mail@czechinzurich.ch         
Domov Basilej
Edita Butnarová  Schützenhausstr. 6,  4132 Muttenz 
061 461 46 57 
  edita.butnarova@gmail.com
Sokol Baden
Věra Blažek   Kornweg 13,  5415 Nussbaumen  
056 282 27 15   vera.blazek@bluewin.ch
Sokol Basel
Dana Štěpánková  Häsingerstrasse 29,  4055 Basel
061 381 85 54  d.stepanek@hotmail.com
Sokol Bern
Jiří Dvořák    Neuhausweg 49, 3097 Liebefeld,
031 971 52 56    dvosen@solnet.ch
Sokol Luzern
Jana Bachmann    Ruopigenring 91, 6015 Luzern,
041 260 86 07   jana@bachme.org
Sokol St. Gallen
Jiřina Kalivodová    Bruggwiesen 1,  9300 Wittenbach  
078 894 97 85  vla.sta@bluewin.ch (c/o V.Stastna)
Sokol Winterthur
A. Vlček    Giesserstr. 6,  8406 Winterthur
052 202 96 12   av190785@gmail.com
Sokol Zürich
Michal Konštacký Schleifetobelweg 7, 8810 Horgen
079 935 04 49 
sokol.zurich@gmail.com

komise / Kommissionen

revisoři účtů  / Revision

Peter Gordon,  předseda / Präsident   Bachlettenstrasse 41 , 4054 Basel    
061 554 45 70 
 
pgordon@datacomm.ch
Lukas Bachmann, Hinterherdschwand 22, 6020 Emmenbrücke 
076 536 88 61  bachme8@gmail.com
Jana Hronek    Kestenbergstr. 5,   5210 Windisch   
056 441 72 05   j.hronek@sunrise.ch

Jaroslav Jokl   Under Mangoldwis 1,  8142 Uitikon-Waldegg
043 818 62 26   jaroslav.jokl@bluewin.ch
Michala Retteghieri, Boulevard Lilienthal 48, 8152 Opfikon  078 627 72 82   michala@czechinzurich.ch

smírčí komise / Friedensrichterinnen

Jana Bachmann    Ruopigenring 91, 6015 Luzern,
041 260 86 07   jana@bachme.org
Jiřina Kalivodová    Bruggwiesen 1,  9300 Wittenbach  
078 894 97 85  vla.sta@bluewin.ch(c/o V.Stastna)
         
° ° °  ° ° °