spolky / Vereine

Masarykův fond
Dušan Šimko, předseda    Kapellenstrasse 5,  4052 Basel, 076 442 43 60      dusan.simko@unibas.ch  

Zpravodaj
Zodpovědný redaktor
Tomáš Mertl
e-mail:  zpravodaj@bluewin.ch / Tel.č.:‑+41(0)79 179 44 77 / Adresa:  adresa Svazu spolků (SSČS)

jarmila.schifferle@gmx.ch (administrátorka J.Schifferle)

Beseda Slovan Ženeva
Pierre Allan    chemin de la Petite-Boissière 34,  1208 Genève   
022 840 43 25    pierre.allan@unige.ch
(další kontakty: Enrique Maturana - enrique@maturana.name / J. D. Beneš - dbenes@bluewin.ch)
Beseda Svatopluk Čech
lic.iur. Libor Šimeček  Kanalweg 3,  6314 Unterägeri
041 712 05 51   liborsimecek@hotmail.com
(další kontakty: besedasvatoplukcech@email.cz)

Č-S-Š zdravotnický spolek
Peter Gordon   Bachlettenstrasse 41 , 4054 Basel    
061 554 45 70 
 
pgordon@datacomm.ch
CzechIN Český dům
Pavlína Šenkýřová  Winkelstrasse 4, 8187 Weiach
078 707 71 42   pavlina.senkyrova@email.cz
Domov Basilej
Jaroslav Martinec    Rütistr. 22,  4103 Bottmingen
061 421 97 09  jaro@martinec.ch
Sokol Baden
Věra Blažek   Kornweg 13,  5415 Nussbaumen  
056 282 27 15   vera.blazek@bluewin.ch
Sokol Basel
Dana Štěpánková  Häsingerstrasse 29,  4055 Basel
061 381 85 54  d.stepanek@hotmail.com
Sokol Bern
Jiří Dvořák    Neuhausweg 49, 3097 Liebfeld,
031 971 52 56    dvosen@solnet.ch
Sokol Luzern
Jana Bachmann    Ruopigenring 91, 6015 Luzern,
041 260 86 07   jana@bachme.org
Sokol St. Gallen
Jiřina Kalivodová    Bruggwiesen 1,  9300 Wittenbach  
078 894 97 85  vla.sta@bluewin.ch(c/o V.Stastna)
Sokol Winterthur
A. Vlček    Giesserstr. 6,  8406 Winterthur 
052 202 96 12   v.a.vlcek@gmx.ch
Sokol Zürich
Martin Lešner  Unterbossen 1, 6318 Walchwil
076 261 26 64 
sokol.zurich@gmail.com

revisoři účtů  / Revision
Peter Gordon,  předseda / Präsident   Bachlettenstrasse 41 , 4054 Basel    
061 554 45 70 
 
pgordon@datacomm.ch
Jana Hronek    Kestenbergstr. 5,   5210 Windisch   
056 441 72 05 

Jaroslav Jokl   Under Mangoldwis 1,  8142 UitikonWaldegg
043 818 62 26  
jaroslav.jokl@bluewin.ch
lic.iur. Libor Šimeček
  Kanalweg 3,  6314 Unterägeri
041 712 05 51   liborsimecek@hotmail.com

smírčí komise / Friedensrichterinnen
Jana Bachmann    Ruopigenring 91, 6015 Luzern,
041 260 86 07   jana@bachme.org
Jiřina Kalivodová    Bruggwiesen 1,  9300 Wittenbach  
078 894 97 85  vla.sta@bluewin.ch(c/o V.Stastna)
         
° ° °  ° ° °