předsednictvo/Vorstand

zvolené na Sjezdu delegátů / gewählt an der GV 18.5.2019

Maria Cron, předsedkyně / Präsidentin, osobní oddělení / Personelles
Zinggentortstr. 3,  6006 Luzern  
041 410 14 12   
maria@cron.ch

Jaroslav Havelka, místopředseda (pro styk s ČR) / Vizepräsident (für Kotakte mit CR)  
Av. Gare-des-Eaux-Vives 24,  1208 Genève  
078 863 87 54
jarohavelka@gmail.com   jhavelka@infomaniak.ch

Ján Čavojec, místopředseda (pro styk se SR) / Vizepräsident (für Kotakte mit SR)
Alfred-Escherstr. 88, 8002 Zürich
079 576 42 16

jan.cavojec@gmail.com


Helena Springinsfeld, jednatelka / Aktuarin
Brunnenwiesenstr. 35,  8305 Dietlikon   
079 413 55 89
helena@springinsfeld.com

Václav Günter, pokladník / Kassier + správní rada / Verwaltungsrat Zpravodaj  
Eichtalboden 81,  5400 Baden   
056 221 22 64   
vm.guenter@hispeed.ch

Ludmila Carnecka,  členka předsednictva / Vorstandsmitglied
Sustenweg 9, 6020 Emmenbrücke
079 219 78 52

ludmila@dbservice.com

Marie Krejčová,  členka předsednictva / Vorstandsmitglied
Neunbrunnenstr. 175,  8050 Zürich

078 707 71 42    
maya.krejcova@gmail.com

Lenka Drews náhradnice předsednictva / Ersatzmitglied Vorstand
Etzelstrasse 6,  8038 Zürich
079 573 21 48 
drews.lenka@gmail.com

Ivona Suma, náhradnice předsednictva / Ersatzmitglied Vorstand
Kalenbühl 16c, 6037 Root
076 316 47 76

ivona.suma@hotmail.com